HOTEL GINEPRO
3.3
Based on 49 reviews
powered by Google
Radim Tisoň
Radim Tisoň
10:54 25 Feb 20
Modest but clean. Everyday room service. Expensive Prosseco? 🙂
Jirka Oktábec
Jirka Oktábec
21:58 22 Feb 20
This place has just perfect views right from its windows, the service is friendly and helpful and everything seems to be nice and clean. Slopes of Bormio are in walking distance and there is a bus stop right in front of the hotel. The only thing to mention as inconvenient is missing room to store ski equipment. For the money very nice
Marie Ptáčníková
Marie Ptáčníková
19:28 22 Feb 20
If you don’t expect much, it’s a good place to sleep for short. The hotel is next to ski slopes, it has spacious rooms, balcony at rooms, hot water and heating works well. Unfortunately, there is no room to store skis, the food is not really Italian / satisfying and the interior and rooms are very old fashioned.
Ondřej Coufal
Ondřej Coufal
19:55 29 Jan 20
it's definitely not hotel, rather hostel, rooms are old and unclean, small shower, two secret doors that lead under the roof, very dusty, terrible food, meat is usually almost raw, positive thing is that the waitresses are kind, also it's near the slope, no one speaks english, all keys and locks are same, so anybody can get into your room
petr hlava
petr hlava
21:31 21 Jan 20
Ubytování katastrofa, nebylo kam dát věci, pouze 1 šatní skříň s ramínky. Vybavení staré, postele vrzající a koupelna byla nejhorší co jsem viděl. Sprchový kout velikosti 60 x 60 cm kde se normální člověk ani neotočí, vypadávající pojistky, topení až od 17.00, jinak v celém hotelu zima. Strava také hrozná, snídaně jeden druh sýra a jeden druh salámu a to celý týden, pečivo tvrdé, pár buchet, které byly také tvrdé. Večeře to samé, malé porce, vše bez chuti. Pokud se jedná o přístup k hotelu ze sjezdovky je pravda že je vzdálená 200 m, ale příjezd je po zledovatělé černé, přestože je označena jako červená. Takže s dětmi nelze. Jediné plus je krásné lyžování.
Enrico Capelli
Enrico Capelli
08:00 23 Dec 19
Gente cordiale e l'hotel è vicinissimo alle piste da sci.
BARBARA CECCHINI
BARBARA CECCHINI
15:31 20 Dec 19
posizione strategica con vista su tutta la valle, ottima accoglienza, camere pulitissime rapporto qualità prezzo eccellente
Aneta Minibergerová
Aneta Minibergerová
14:05 20 Dec 19
Most of the service cant even speak english. We had a very bad experience trying to change room numbers with one another in our big group, Lady at the reception told us that she didnt care and was Very rude. Breakfast options are very poor (no fruit, no eggs, no actually fresh pastry etc), dinners are mediocre, quantity over quality... Beds are Very old and uncomfortable, showers too small.
Jan Hrubý
Jan Hrubý
11:42 20 Dec 19
Ubytování na lyžařském zájezdu lze označit jako tragické. Pokud jedu s cestovkou, nikdy nečekám žádný luxus, ale co je moc, je moc - neexistující lyžárna či prostor, kde by se daly vysušit lyžáky. Takže vše s sebou na pokoj - čtyřlůžák vytvořený z dvojlůžáku přidáním palandy, navíc s netěsnícím sprchovým koutem. Byli jsme tam slušně nacpaní, a to jsme ještě dopadli dobře. V některých dalších pokojích se vůbec netopilo, nebo pouze na požádání, někde se celé vybavení sestávalo pouze z postelí. Strava děsivá - první den špagety s kečupem a zmrzlý listový špenát s mikrořízkem(váha odhadem do 50 gramů) nevalné chuti. Druhý den obstojné penne a humus největší, párek s připálenýma bramborama. U toho už i personál vypadal, že je jim stydno to vůbec donést. Nikdy mi nedělalo problém udělat nějakou útratu i nad rámec třeba na baru. Zde ano, nějak jsem si nebyl schopen sám před sebou ospravedlnit, že bych měl podporovat tenhle cirkus. Jedna hvězda pouze za personál, to byl asi jediný pozitivní dojem, co jsem tam měl, paní se vždycky usmívaly. Vyjímám kuchaře, viz výše
Pavel Jaroš
Pavel Jaroš
21:35 17 Dec 19
Na pokojích zima, strava tragická, sprcha pouze korýtko, nebyli odpadkové koše....
Porta Temporum Antichità
Porta Temporum Antichità
05:24 14 Aug 19
Cortesia infinita, gentilezza e sorriso.
Martina Vasile
Martina Vasile
16:02 12 Jun 19
Più in alto rispetto a Bormio e questa è la cosa migliore, perché c'è un panorama spettacolare a 360°. Hotel molto carino e camera spaziosa (quella x 4) Colazione abbondante e buona, e proprietaria molto cordiale e gentile.
Vinicio Cecchini
Vinicio Cecchini
13:59 02 Mar 19
Si mangia bene, camere con arredameto tipico, terrazze per abbronzarsi a sole,luogo silenzioso,si ammira un panorama stupendo sulla valle e sulle montagne,vicino alla Svizzera e all'Austia; ideale per i passi della Stelvio,del Gavia,del Resia,dell'Apriaca e tanti altri. Venite e ne sarete entusiasti.
Tomas Martinek
Tomas Martinek
05:48 17 Feb 19
Jetý hotel, v zime dostupny pouze z cerne sjezdovky, rovnez pokud chcete odjet tak po cerne. Z mesta vzdalenost asi 10 kilometru. Na pokojich chladno, rovnez v restauraci. Velice male sprchy tak 60x60 prestoze koupelna nebyla mala. Nevytapena lyzarna. Strava na snidani jeden salam, jeden syr a cornflakes s buchtickama, na veceri tri chody, hlavnimu jidlu vzdy neco chybelo ( napr. Jeste pul hodiny byt v troube). Pro deti nedoporucuji. Jedine plus byla obsluha, postarsi pani stale se usmivala.
Gabriele Giuliani
Gabriele Giuliani
08:38 26 Jan 19
Esperienza bellissima anche se per solo una notte. Posione Della struttura fantastica: sulle piste, personale gentilissimo. Non ha 5 stelle per parcheggio scoperto, per il ristorante che non è aperto tutto l'anno e per l'edificio Che inizia a sentire il peso degli anni. Se Passo di li ci ritorno di sicuro!!!
Charlie Mortimer
Charlie Mortimer
22:45 23 Jan 19
Nice owners and great views!
Guarda tutte le recensioni